Samolepky s vlastním textem, vinylové samolepky s textem

Vinylové samolepky s vlastním textem – oblíbený způsob zdobení interiéru a automobilů. Můžeme vyrobit samolepky jakéhokoli tvaru, barvy a designu. S jejich pomocí rychle a levně nastavíte živé akcenty, dodáte atmosféře originalitu. Pro výrobu produktů se používá film z polyvinylchloridu. Je to bezpečný a netoxický materiál, který je vhodný i pro zdobení dětského pokoje.

Nabízíme k objednání samolepky s vlastním textem do bytu a na auto. Jsou přilepeny na jakýkoli hladký povrch – na tapety, nábytek, sklo. Je tak snadné obnovit vzhled stěn, stolu, notebooku. Textura filmu opakuje povrch, na který je nanesena. Po odstranění nálepky nezůstanou žádné stopy, takže její výměna nebo jednoduché odstranění nebude obtížné.

Nákup vinylových samolepek v Brně je skvělý nápad pro reklamu. Individuální design, logo a firemní identita poskytují informace o společnosti a pomáhají přilákat nové zákazníky. Materiál je nenáročný na péči a stabilní, takže můžete nalepit nálepku i na ulici, počasí pro něj není špatné.

Nalepky se jmenem

Nabízíme k objednání samolepky nalepky se jmenem. Samolepky se jmenem jsou skvělé pro umístění na notebooky, auta, hudební nástroje atd.

Samolepky s vlastním textem

Online kalkulace - Samolepky s vlastním textem, Vinylové samolepky s textem

Spočtete výrobu samolepky s vlastním textem

[bt_cc id=”3705″]

Berte prosím na vědomí, že výsledná zobrazená cena je pouze orientační, v konečné fázi se může od skutečné lišit.

Kontaktujte E-cut
v Brně
Naše adresa
house

Krenova 531/69a, Brno, 60200

hourglass

Pondělí-Pátek 8:00-21:00

Sobota – Neděle 9:00-22:00

Mobil
smartphone

+420792290999

letter

info@e-cut.cz

Jsme na sítích

Vážení návštěvníci! Kromě samolepkek s vlastním textem vám nabízíme samolepky na auto, polepy aut v Brně